Cumartesi

AYIRMA VEFKLERİAyırma vefkleri, ayrılması istenen kişiler için hazırlanır ve uygulandığı zaman ayrılması istenen kişiler birbirlerinden ayrılırlar. Ayrılması için hazırlanan ayırma vefkleri eşler için, sevgililer için evli çiftler için hazırlanıp uygulanabilir. Ayırma büyüleri oldukça kuvvetlidir. Etkileri yapıldıktan kısa bir süre içerisinde görülür. Birçok ayırma büyüsü metodu vardır. Ancak en doğru şekilde istenen sonucu sorunsuz bir şekilde almak için uzman bir medyumdan yardım almak en uygun olanıdır.
Etkili ayırma vefkleri net bir şekilde soruna çözüm olur. Yapılan aşk vefkleri daha önce beraber olduğunuz ancak daha sonradan ayrılmak isteyip ayrılamadığınız kişiden kurtulmanız için, artık bir daha arayıp sormaması için de yapılır. Böylece o kişiden kurtuluşunuz, yakanızı bırakır. Bir daha sizi arayıp sormaz hale gelir. O kişi olmadan hayatınıza devam edersiniz, mutlu bir şekilde.

ETKİLİ AYIRMA BÜYÜSÜEtkili ayırma büyüsü ile ayırılması istenen kişilerin birbirlerinden ayrılmaları sağlanır. Ayrılması istenen kişilerin bilgileri alınarak hazırlanan ayırma büyüleri doğru bir şekilde uygulandığı zaman ayrılması istenen kişilerin arasına soğukluk girer, birbirleriyle vakit geçiremez hale gelirler. Kısa sürede tekrar bir araya gelmemek üzere ayrılırlar.
Ayırma büyüleri oldukça kuvvetlidir. Etkileri yapıldıktan kısa bir süre içerisinde görülür. Birçok ayırma büyüsü metodu vardır. Ancak en doğru şekilde istenen sonucu sorunsuz bir şekilde almak için uzman bir medyumdan yardım almak en uygun olanıdır. Yanlış yapılan ve kişilerin kendi başlarına yaptıkları çalışmalar istenmeyen farklı sonuçlara da neden olabilir. Her işin bir uzmanı, yapanı olduğu gibi bu konuda da bu işin uzmanı olan kişiden yardım almak en doğru olandır.
Kuvvetli ayırma büyüleri, birçok insanın hayatına dert olan ilişkisinden kurtulmasını sağlamaktadır. En kuvvetli ayırma büyüleri ile sorunsuz bir şekilde ayrılma sağlanır ve ilişki, beraberlik veya evlilik sonuçlanır. 
Ayırma büyülerinin yan etkisi var mıdır ?
Ayırma büyülerinin kesinlikle yan etkisi yoktur. Yapılan ayırma büyüleri doğru bir şekilde hazırlanıp uygulandığı zaman açığa çıkan enerjiler sadece istenen sonuç için harekete geçer ve hiçbir şekilde zarar vermez. Yaptıran kişiye de yapılan kişiye de bir yan etkisi veya zararı dokunmaz, sadece istenen sonuç için yardımcı olur.

Cuma

ODKARA AŞK BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUMAşk büyüsü odkara

Aşk büyüsü odkara nasıl yapılmalı ?

Odkara aşk büyüsü tarifi

Üç büyük cin yardımıyla yapılan ateşli aşk büyüsü, ODKARA aşk büyüsü.
Odkara aşk büyüsü çok eski çağlardan günümüze gelen bir asya şaman büyüsüdür. orta Asya Türklerince çok tanınan ve çekinilen üç büyük cininin adıdır. Bu gün bile dilimize yerleşmiş olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onların hala unutulmadığını teyit eder gibidir. Bu cinlerin yardımıyla yapılan aşk büyüsü, odkara adından da anlaşılacağı gibi kara ateş büyüsüdür. od ateş kara'da yanık karası is anlamındadır. Odkara aşk büyüsüistediği kişiyi kendine aşık etmek için kullananlar olduğu gibi odkaradan sevgiliyi elde tutma büyüsü olarak da yararlanılır yine eşlerinin yanlızca kendilerine bağlı sadık olmasını isteyenler de bu aşk büyüsünden faydalanmışlardır. Odkara aşk büyüsü yapmak için eskiler deri kullanırmış günümüzde bunu temin çok güç bir şey olmasa da kolaylık açısından kağıttan yararlanılmaktadır.İ ki kağıt alınır üst üste konulur, üstteki kağıda bir kalem ile iyice bastırarak. yukarıda görüldüğü gibi bir üçgen çizilir. Üçgenin ortasına yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi bir daire çizildikten sonra etkili olması için altta kalan kağıda üstteki kağıdın işi bittikten sonra olmak şartıyla şekilde görülen kırmızı renkteki çizgilerin kırmızı renk kullanılması kaydıyla çekilmesinde fayda vardır. Bu işlem daha sonra anlatılacaktır. Kağıtları bir birine üst ve alt kenarlardan bantlamak ve üstteki kağıttaki şekillerin alttaki kağıda düzgün çıkmasını sağlayacaktır. Ortadaki dairenin içine aşık olması istenen kişinin adı düzgünce yazılır. Dairenin dışına yukarıdan başlayıp saat istikametinde devam edilerek aşk büyüsünü yaptıran kişinin adı daireyi çevreleyecek şekilde yazılır.Yine yukarıdaki şekilde göründüğü gibi ayna etkisi yaratmış ters vaziyette olmak üzere sağdan sola olarak çar,çur,çor adları yazılır.Bu adlar üç büyük cinin adlarıdır. Bu kopya üzerine kalem deydirilmez. sadece kırmızı çizgiler çekilmek istenirse bu kırmızı çizilecek hatlar kırmızı kalemle çekilebilir. Kesinlikle diğer yazı ve çizimler is karası kül ile oğuşturularak meydana çıkarılmalıdır.Küllerin bıraktığı izler kafidir. Daha sonra bu yazılı kağıt alınır ve temiz bir ortamda saklanır.Okuma işi yaoılacak saatte öylece alınır ve bu kağıda göz gezdirip bir yandanda bu üç büyük cinin adları söylenir. kez okumak gerekir. Bu okuma işlemleri her gün aynı saatte aynı sayıda olmak üzere yedi gün tekrarlanır. Bir hafta yedi günün sonunda odkara büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptırana derin bir aşk besler onun aşkıyla adeta yanar tutuşur. derisive Yazılı olan tılsımlı kağıt atılmaz katlanıp temiz bir beze sarılarak saklanır, istenildiğinde okunur. Aşkı taze tutmak için arada bir okumak faydalı olacaktır denmektedir. 

Kaynak;A.Çavlum'dan aktaran Ü.Darda


Perşembe

Canbar Aşk Büyüsünün YapılışıCanbar aşk büyüsü nasıl yapılır ?
Canbar aşk büyüsü öncelikle kişilerin kendilerinin yapabileceği bir uygulama değildir. Uzman bir kişiden, bir medyumdan yardım almak en mantıklısıdır. Canbar aşk büyüsü yapılışından itibaren etki göstermeye de başlayabilir, uygulamalarından itibaren etki göstermeye de başlayabilir. Oldukça etkili bir aşk büyüsüdür, canbar aşk büyüsü.
Canbar aşk büyüsü ters teper mi ya da yan etkisi var mıdır gibi soruların aklınıza gelmesine gerek yok. Canbar aşk büyüsü bir büyü değildir. Vefk çalışmasıdır. Vefkler, havas ilminin uygulamalarıdır. Profesyonel medyumdan destek alırsanız vefklerle hazırladığı canbar aşk büyüsünün kesinlikle bir yan etkisi ya da tesiri olmaz.
Canbar aşk büyüsü, belirtildiği oldukça etkilidir. Yapılan çalışmanın etkisi karşı üzerinde öncelik olarak aklına girmenizle kendisini gösterir. Bu durumu takriben sürekli aklında olma, baktığı yerde sizi görme, sizsiz duramayacak hale gelme gibi durumlar takip eder. 

Cuma

KADIN İÇİN KAÇAN KOCANIN HAYATINI MAHFETME BÜYÜSÜEğer eşiniz sizi ve yuvasını bırakıp gitti ise bu büyü ile kimin için bırakıp gitti ise o insan ile de ayrılmasını ve hayat düzenin bozulmasını sağlarsınız. Size çektirdiği acıları o da çeker.

KADINI AŞIK ETME BÜYÜSÜBu büyüyü sadece erkekler yapmalıdır. Kadını aşık etmek için kullanılır. Bu büyü ile istediğiniz kadın size en yakın zaman içerisinde aşık olacaktır.

HERHANGİ İKİ INSANI BARIŞTIRMA DUASIBu büyü sayesinde eğer iki kişi arasında soğukluk var ise bu soğukluk bitecek onun yerine huzura kavuşacaktır. Etkili ve hoş olan bu büyünün yararını göreceksinizdir.

SEVDİĞİNİ SEVGİLİSİNDEN AYIRMAK İÇİN BÜYÜİki insanı birbirinden ayırmak isteyebilirsiniz.  Bunun için etkili olan bir büyü, ayırma büyüsüdür.

SEVDİĞİN İNSANIN ÖLÜME DEK BAĞLANMASI İÇİN BÜYÜBu büyü ile en kısa zaman içerisinde sevdiğiniz insan daha çok bağlanacak ve sizinle hayatı boyunca ayrılmak istemeyecektir. bu büyü ile seven insanlar birbirine daha kuvvetli bir şekilde bağlanırlar.

BORÇ ÖDEMESİ İÇİN ŞANS BÜYÜSÜbu büyü para ve şans için yapılır. Para ve şansın gelmesi ile de en kısa süre içerinde borçlarınız da son bulur. Etkili olan bu büyüyü yapmanız önerilir, birçok kaynakta.

AİLE GEÇİMSİZLİKLERİNİ BİTİRMEK İÇİN BÜYÜEğer ailenizde geçimsizlik sorunlar var ise bu büyü ile ailenizdeki sorunlar son bulacaktır. Kısmet ise fazla zaman almadan bir sorun kalmayacaktır.

MUHABBET OLUŞMASI İÇİN BÜYÜBir insan ile aranızda muhabbet olmasını istiyor iseniz bu büyü ile o kişi arasında en kısa zaman içerisinde aranızda muhabbet oluşacaktır.

AŞKIN İÇİN YAPILMASI GEREK YÖNTEMAşk için çok etkili okunması gereken bir ayetdir bu. Bu yöntem sayesinde aşkınız kuvvetlenecek ya da bir aşk başlayacaktır. Etkili ve oldukça güzel bir yöntemdir. Denemenizi tavsiye ettiğimiz bir şeydir.

BİRBİRİNİ SEVENLERIN SEVGİSİNİ GÜÇLENDİRİP BAĞLAMA YÖNTEMISevdiğiniz insan ile güzel giden bir ilişkiniz var ise yada sorunluda olsa bir ilişkiniz var ise bu yöntem ile aranızdaki sevgi daha da kuvvetlenecektir.

GİDEN SEVGİLİYİ SEVDİREREK TEKRAR GERİ GETİRME BÜYÜSÜSevgiliniz eğer sizi bırakıp gitti ise bu büyü yardımı ile sevgiliniz sizi tekrar sevmeye başlayacaktır. Ve tekrar sevmeye başlayarak size geri gelecektir. Kalpler üzerinde tesir, muhabbet kazanmak, sevilmek gibi amaçları olanların okuması önerilen El-Vedud esmasına ait dua. Okuma zamanı yatsı namazının son sünneti ile vitir namazı arasındadır. Okumadan önce iki rekat namaz kılınır ve selamdan sonra bir kere okunur. Dileyen sayıyı abartmamak kaydıyla artırabilir. Bu büyüyü yaptıranların, kalpleri kazanacağı, sevileceği ve insanlar tarafından hürmet göreceği umulur. İki kişi arasındaki küskünlükleri, kırgınlıkları gidermek, özellikle eşler arasındaki sevgi bağını kuvvetlendirmek niyetiyle okunuyorsa duanın sonunda yer alan ve parantez içinde bulunan bölümde okunur. Orada “fülanibni fülane ve fülanübnü fülane” şeklindeki yerde aralarında sevgi bağının güçlenmesi murat edilen erkek ile kadının isimleri zikredilir.

KAÇANI GETİRME BÜYÜSÜKaçan birini getirmek için etkili bir büyüdür. bu büyü evi bırakıp giden ya da sizi bırakıp giden sevgiliyi size getirmek için etkilidir. En kısa süre içerisinde kısmetse istediğiniz kişi size döner.

AŞK ACISINDAN KURTULMA BÜYÜSÜAşk acısı kötüdür. Eğer ki bir türlü kurtulamadığınız bir aşk acısı çekiyor iseniz bu büyü ile en kısa zamanda kurtulacaksınızdır.

Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme innı ene abdükebnü abdikebnü emetike fı kabdatik*nasıyeti bi yadike madın*fiyye hukmüke adlün*fiyye kadaüke*es’elüke bi küllismin hüve leke semeyte bihı nefseke ev enzeltehu fi kirabike ev allemtehu ehaden min halkıke eviste’serte bihı fi ılmil ğaybi ındeke en tec’alel kur’anel kerime nura Sadri ve Rabia kalbi ve cilae huzni ve ezhabe hemmi*

ETKİSİ ÇOK BÜYÜK OLAN AŞK BÜYÜSÜBu büyünün etkisi oldukça fazladır. Hayat arkadaşınız olmasını istediğini kişiye okuduğunuzda kısmetse size delice aşık olacaktır. Etkili olan bu büyü işinize çok yarayacaktır.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ِاذَا زُلْزِلَتِ اْلاَرْضُ زِلْزَالَهَا وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابْنْ فُلاَنَةَ وَاَخْرَجَتِ اْلاَرْضُ اَثْقَالَهَا وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابْنْ فُلاَنَةَ وَقَالَ اْلاِنْسَانُ مَالَهَا وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابنْ فُلاَنَة َيَوْمَئِذٍ تُحَدِّثُ اَخْبَارَهَا فُلاَنِ ابنْ فُلاَنَة َيَوْمَئِذٍ تُحَدِّثُ اَخْبَارَهَا وَزُلْزِلُوا زِلْزَا لاًشَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابْنْ فُلاَنَةَ بِاَنَّ رَبَّكَ اَوْحَى لَهَا وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابْنْ فُلاَنَةَ يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ اَشْتَاتًا لِيُرَوْا اَعْمَالَهُمْ وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيداً قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَـوَارِحَ فُلاَنِ ابْنِ
فُلاَنَةَ فَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْرًايَرَهُ وَزُلْزِلُوا زِلْزَالاً شَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَِ وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّايَرَهُ وَ زِلْزِلُوا زِلْزَا لاً شَدِيدًا قَلْبَ وَبَدَنَ وَجَمِيعَ جَوَارِحَ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ اَللَّهُمَّ سَخِّرْلِى قَلْب فُلاَنْ بِحُرمَةِ مُحَمَّدٍ وَهَذِهِ السُّورَةِ الشَّرِيفَةِ

SEVDİĞİN İNSANIN AŞKINI KABARTIP GETİRME BÜYÜSÜSevdiğiniz insan size eğer uzak bir yerde ise ve size dönmesini istiyorsa iseniz bu büyü işe yarayacaktır. Bu büyü sayesinde kişinin aşkı kabaracak ve dayanamayıp size dönecektir.

SEVGİLİ ILE YUVA KURMAK İÇİN BÜYÜEğer ki bir sevgiliniz var ise yapılması gereken bu büyüdür. Bu büyü ile sevgiliniz olan kişi sizinle evlenmek isteyecektir. Ve kısmet ise en kısa süre içerisinde yuvanızı kuracaksınızdır.

GÜZELLIĞİNİZLE ETKILEYIP AŞIK ETMEK İÇİN BÜYÜBu büyü sayesine güzelliğiniz ile kişiyi aşık edeceksiniz. Büyünün amacı öncelikle kendinizi o kişiyi güzel göstermek ve güzelliğinize kapılıp aşık olmasıdır.

BiRiNiN SiZi ÇOK SEVMESi iÇiN BÜYÜBir insanı çok seviyor iseniz ancak o sizi sevmiyor iseniz bu büyü ile o kişi size en kısa zamanda  sizi sevmeye başlayacaktır.  Sevgisi ayrıca çok kuvvetli olacaktır.

el afak ta geçen formül şudur, yenecek bir yemek ya da nesnenin üstüne okunacak üflenecek ve de karşı tarafa yedirilecektir. Bu işlem yapılırsa karşı tarafın kendisini telef edecek kadar şiddetli ve büyük bir sevgi ile sever. Faydası tecrübe edilmiştir deniyor.

Domuz Yağı Büyüsü NedirDomuz yağı büyü olarak bilinen büyü domuz büyüsüdür. Domuz yağından yapıldığı içindomuz yağı büyüsü denilmektedir. İyilik için yapılan bir büyü değildir. Sevgilileri, aşıkları, arkadaşları, kardeşleri, eşleri ayırma için kullanılır. Domuz yağı evin kapısına, yatak odası kapısına, dolaba, arabaya, elbiselere sürülebilir. Oldukça etkili bir büyü çeşididir. Ayrılmasını, tekrar görüşmesini istenmeyen kişilerin birbirlerini domuz gibi görmesi için yapılır. Bu şekilde ayrılık gerçekleşir. Durduk yerde hiçbir sebep yokken artık bir arada duramayan eşler ve sevgililer varsa domuz yağı büyüsü yapılmış olabilir. Bu durumdabüyüyü iptal ettirmekte fayda vardır.

Evlilik BüyüsüEvlenme büyüsü; sevgilinizin adını, iğneyle kırmızı bir mumun üzerine yazın. Kendi adınızı da başka bir mumun üzerine yazın. Eski bir tencerenin içinde mumları eritin. Sıvı haline gelen mumlar soğuduğunda, katılaşmaya başlayan mumu ikiye ayırın. Ayırdığınız mumun bir parçasını tencereden çıkarın ve sevdiğiniz kişiyi temsil edecek biçimde kollarını ileriye uzatmış bir figür olarak şekillendirin. Tencerede kalan diğer mum parçasıyla yapacağınız figürde sizi temsil edecektir. İki figürü karşılıklı olarak, birbirlerine sarılıyormuş gibi yerleştirin. Bu iki figürü kırmızı bir kurdeleyle birbirine bağlayın. Kırmızı bir mum yakın ve bir defne yaprağının üzerine kalemle sevdiğinizin ismini yazıp, “ bana evlenme teklifinde bulunacak ısın?” diye sorun. Bu defne yaprağını ve mumları yeni, beyaz bir zarfa koyup, mühürleyin. Mumu söndürün ve zarfı kendinize yakın bir yerde saklayın.

Mutlu İlişki BüyüsüMutlu ilişki büyüsü; nir dolunay gecesi, biri sevdiğiniz kişiyi, diğeri sizi sembolize eden iki gülü vazoya yerleştirin. Gülleri tuvalet masası aynanızın önüne koyun ve bir mum yakın. Böylece güllerin ve mum alevinin yansıması aynaya düşecektir. Eğer aynanızda gökyüzündeki Ay da beliriyorsa, dileğinizin etkisi daha da kuvvetli olur. Sevdiğiniz kişiye güçlü bir aşk mesajı yollamak istediğinizde mumu tekrar yakabilirsiniz. Güller solduğunda yapraklarını onun size yolladığı bir zarfa saklayın. Ya da yaprakları yeni bir zarf içine koyarak yastığınızın altında ya da komodinin içinde saklayın.

Terkeden Sevgiliyi Geri Döndürme BüyüsüTerkeden sevgiliyi geri döndürme büyüsü; İğneyle sevdiğiniz kişinin adını mumun üzerine yazın. Mumunuzun rengi son buluşmanızda sevgilinizin kıyafetinin rengi olmalı.En sevdiğiniz renkte başka bir muma da kendi adınızı yazın. İki mumu da yakın ve bir süre yanan mumların yanına oturun. Beyaz bir kağıda mavi mürekkeple sevgilinizin adını yazın ve kare içine alın. Mumlar erirken sevgilinizin adını söyledikten sonra “ bana olan aşkın mühürlendi” diyerek eriyen mum damlalarını kağıda dökün. Kağıttaki yazının tamamı mumla kaplandığında ve mum damlaları kuruduğunda, kağıdı yeni bir zarfa koyup saklayın. Kuruyan mum parçası çatlamadığı sürece sevgiliniz size dönecektir.

Eski Sevgilini Unutma BüyüsüBir dolunay gecesi ve onu takip eden on üç gün boyunca her gece mavi bir mum yakın. Kurtulmak istediğiniz kişinin adını tebeşirle, beyaz bir kağıda yazın. Kağıdı küçük parçalara ayırın. On dördüncü gecede kağıt parçalarını yakın ve küllenmesi için yüksek kenarlı bir kasenin içine atın. Dışarı çıkıp külleri sol omzunuzun üzerinden havaya savurun. Geri dönmeden yada omzunuzun üzerinden geriye bakmadan içeri girin. Eğer küller üzerinize yapışmışsa, eski aşkınızdan kolay kurtulamayacaksınız demektir. Böyle bir durumda, eski aşkınızın adını tekrar yazın ve mum aleviyle yakın, kağıdın küllenmesi için bırakın. Külleri geriye bakmayarak sol omzunuzun üzerinden atmadan önce küllerin üzerine yedi tutam tuz serpin. Tuz saf bir ruhun sembolüdür.

Sevdiğinizin Kalbini Kendine Bağlama BüyüsüBiri sizin diğeri sevgilinizin burcunu simgeleyen farklı renkte iki ipliği örgü şişine sarın. Siyah, beyaz,tutkuyu simgeleyen kırmızı yada aşkı simgeleyen pembe rengi kullanabilirsiniz. Sevgilinizden habersiz, herhangi bir kıyafetine zincir örgü ile kalp işleyin. Zincir örgüsü yapmak için şişin uzuna bir parça iplik geçirin. Renkli iplerden bir tanesini şişe dolarken diğerini üstte tutun. Daha sonra diğer ipliği şişe geçirin. Bir iplikle işiniz bittiği zaman diğerine geçin. Kalbi bitirdiğinizde, çevresine kendi adınızı ve sevdiğinizin adını da işleyin. Adları kıyafete işledikten sonra, bu tılsımı yanan bir mumum yanına koyun ve sevgilinizi çağırın. Aşk bağınız ancak işlediğiniz nakışı söktüğünüzde, yaktığınızda veya gömdüğünüzde çözülecektir.

İlişkinizin Uzun Ömürlü Olması İçinKovuklu bir meşe ağacı bulun. Meşe, gücün sembolüdür.İyimserliğin gezegeni ve koruyucumuz olan Jüpiter tarafından yönetilir. Tüm diğer ağaçlar gibi meşe ağacı da dünyanın eksenini sembolize eder. Sizi ve sevdiğiniz kişiyi temsil edecek olan iki taş bulun. Taşları yan yana, birbirlerine değecek şekilde, meşe ağacının karşısına yerleştirin. Taşları yapraklarla örtün. Sizin ve sevgilinizin kaderi ağacınkine bağlanacaktır. Eğer Ağaç sağlıklı ise, aşk yaşamınız da sağlıklı bir biçimde gelişecektir. Eğer ağaç hastalanırsa, ilişkiniz, taşlar ağacın önünden kaldırılıncaya kadar kötü gidecektir. Eğer kendinizi sevgilinizden uzaklaştırmak istiyorsanız, sizi temsil eden taşı ağacın önünden kaldırın.

Sevdiğinle Kavga Etmemek İçinMavi bir mum yakın. Sol elinize az miktarda tuz alın. Sağ elinizle birkaç tutam tuzu mum alevine serpin. Alev mavileşmeye başladığında ilişkiniz de düzelmeye başlayacaktır.

Sadık Kalma BüyüsüSevgilinizin herhangi bir iç çamaşırını alın. Bu çamaşırın üzerine kendi iç çamaşırınızı koyun ve ikisini  olabildiğince küçük bir hale getirerek paketleyin. Sevgilinizi temsil eden 30 cm. uzunluğunda kırmızı bir kurdele ile sizi temsil eden aynı uzunlukta sarı bir kurdele alın. Paketin boyunu kırmızı kurdele, enini de sarı kurdele ile bağlayın. Bu işlem sevgilinizin üzerindeki gücünüzü temsil etmektedir. İki kurdeleyi de düğümleyin. Her sonun bir başlangıç olduğunu sembolize eden sekiz figürünü elde edin. Daha sonra kurdelenin açık uçlarını da birbirine bağlayın. Üst üste attığınız üç düğüm kadını ve erkeği simgeler. Büyüyü, yastığınızın altında yada komodininizin çekmecesinde saklayın. Eğer sevgilinizin iç çamaşırını bulamıyorsanız çoraplarını, tişörtünü, eldivenlerini yada mendilini kullanın. Kullandığınız malzemeler sevdiğiniz kişiye ait olursa dileğinizin gerçekleşme olasılığı artar.

Sevdiğinin Kalbine Girmek İçinPembe bir mum alın ve üzerine iğneyle şu sözleri yazın: “ sevdiğim kişinin kalbi bana olan aşkıyla eriyecek” Yere koyduğunuz, Ay’ı yansıtan bir aynanın üzerine mumu yerleştirin. Yanına küçük bir kapta bir tane buz koyun. Mumun yanına oturun ve buzun erimesini izleyin. Mum ve buz beraber erirken sevgilinizin kalbi de size olan aşkıyla eriyecektir. Üzerindeki yazı eridiğinde, buzdan geriye kalan suyun birkaç damlasını parmak uçlarınızla muma sıçratarak mumu söndürün. Geri kalan suyu ise bir çiçeğin üzerine dökün.

Unutulmama Büyüsüİçinde sevdiğinizin adı yazılı bir kağıt olan içi su dolu bir vazoya “ beni unutma” çiçeklerini yerleştirin. Eğer elinizde sevgilinizin imzası varsa bunu kullanın. Vazonun yanında pembe bir mum yakın ve mum alevine bakarak onun size dönmesini dileyin. Dileğiniz gerçekleşecektir.

Sevdiğini Etkileme BüyüsüMum ışığı altında, bir tabağın içine onar gram zambak kökü, sandal ağacı ve talk pudrası koyun. Malzemeleri parmak uçlarınızla karıştırın. Karışımı beyaz bir zarfa doldurun ve mumu üfleyin. Karışımının bir kısmını sevdiğinizin cebine koyarak sevgilinizin size karşı dürüst ve sevgi dolu  olmasını sağlayın.

Tutku BüyüsüMine çiçeği ve buhur yağı ile yağlanmış olan pembe bir mum yakın. Cam parfüm şişesine eşit miktarlarda portakal çiçeği suyu, gül suyu ve menekşe suyu dökün. Kapağını kapatın ve mum alevinin önünde şişeyi sallayın. Şişeyi tutun ve içindeki iksire bakarak ideal partnerinizi hayal edin. Mumu üfleyin. Karışımı nabzınızın attığı noktalara sürdüğünüzde iksir yaşamınıza tutkuyu ve aşkı getirecektir.

Baştan Çıkarma BüyüsüAyışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz.

Sevdiğinizin Sizi Çağırması İçinKaranfillerin aşkı çekme gücü vardır. Küçük bir portakal ve limon alın ve ikisinin çevresini karanfillerle donatın. Portakal sevdiğinizi, limonda sizi sembolize etmektedir. Sevdiğiniz kişinin sizi ziyaret etmesini veya sizi evine çağırmasını istediğinizde portakal ve limonu sevdiğinizin evini gösteren yöne doğru, yan yana duracak şekilde, pencere eşiğinize yada evinizin önünde bir köşeye yerleştirin. Eğer ilişkiniz dostça bitmişse, limon ve portakalı yan yana gömün. İlişkinizi geçici yada sürekli olarak bitirmek istiyorsanız portakal ve limonu ayrı ayrı gömün.

Sevdiğinizden Haber Almak İçinBütün bir hindistancevizini alın ve sevdiğiniz kişinin adını söyleyip, “Beni arayacaksın” derken hindistancevizini kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Saflığı temsil eden beyaz bir mum yakın ve bağlanmış hindistancevizini, bir saat boyunca yanan mumun önünde tutun. Hindistancevizi sevdiğinizin aklını temsil eder, kurdele ise sizin arzularınızdır. Kurdele dileğinizi uzun zamandır istediğiniz insana iletir ve o insanı sizi araması için teşvik eder. Daha sonra mumu söndürün ve kurdeleyle bağlı olan hindistancevizini telefonunuzun yada bilgisayarınızın yanında tutun. Arzuladığınız kişi yedi gün içersinde sizi arayacak ya da mail gönderecektir. Ondan daha fazla haber almak için, mavi bir kağıda yarım daire oluşturacak biçimde, el yazısıyla ve yeşil mürekkeple ilgilendiğiniz kişinin adını yazın. Arzuladığınız kişinin olduğu yarım daireyi, kendi adınızı da ekleyerek tam daire haline getirin. Yazıyla oluşturduğunuz dairenin üstüne yedi tane daha, bu biçimde yazılmış daire ekleyin. Kağıdın üzerine birkaç damla lavanta yağı serpin ve yağı kağıdın üzerinde dağıtın. Bu kağıt parçasını bilgisayarınızın yada telefonunuzun altına yerleştirin. Lavanta kokusu azalmaya başladığında arzuladığınız kişiyle daha fazla görüşmek için biraz daha lavanta yağı sürün.

Sevdiğini Kendine Bağlama BüyüsüKırmızı bir mum alın; çünkü kırmızı yaşamı ve tutkuyu, mum alevinin ışığı ise bir insanın içindeki olumlu gücü sembolize eder. Mumun üst kısmının çevresine iğneyle sevdiğiniz kişinin adını yazın. Başka bir iğneyi yazının olduğu yere sokun. Mumun diğer tarafından ucu görününceye kadar itin. İğneyi mumun fitilinin içinden geçirirken şunları söyleyin: “Adını delip geçtiğim bu yanan mumla kalbini de delip geçeceğim.” Mumunuzu bir şamdana yerleştirin ve iğneyi sevdiğinizin adının ve iğnenin olduğu yere kadar geldiğinde mumu söndürün. 

Yeni Tanıştığınız Kişiyi Kendinize Aşık EtmekYeni tanışıtığınız kişiyi kendinize aşık etmek büyüsü yapmak için, iki pembe mum alın, aralarında 30cm. uzaklık olacak biçimde yan yana şamdanlara yerleştirin. Mumlardan bir tanesi sizi, diğeri sevgilinizi temsil eder. Kırmızı bir kurdele, ip ya da tel parçasıyla şamdanları birbirine gevşek olarak bağlayın. Ertesi gün kurdeleyi çözün, şamdanları birbirine yaklaştırın ve onları tekrar birbirine bağlayın. Her iki mumu da yakın ve bir süre yanmalarına izin verin. Daha sonra mumları söndürün. Bu işlemi üç, beş, yedi yada dokuz gün boyunca mumlar birbirine değene kadar tekrarlayın.  Son gün mumlar yanarken bir süre karşısında oturun, daha sonra mumları söndürün. Kurdeleyi şamdanlardan çözün ve bu kurdeleyi bir aşk muskası olarak kişisel eşyalarınız arasında saklayın.

Canbar Aşk Büyüsü YorumlarıCanbar büyüsü, bir aşk büyüsüdür. Daha doğrusu canbar aşk büyüsü bir büyü değildir. Canbar aşk büyüsü bir vefk çalışmasıdır. Halk arasında geçmişten beri canbar büyüsücanbar aşk büyüsücanbar aşk büyüleri olarak geçmekte ve bilinmektedir.
Canbar aşk büyüsü için yapılan çalışma vefk çalışmasıdır. Canbar aşk büyüsü yapabilmek için öncelikle konuyu iyi bir şekilde bilmek gerekir. Daha sonra canbar aşk büyüsü yapan medyumdan, medyum ve hocalardan yardım almak gerekir. Canbar aşk büyüsü kişinin tek başına yapabileceği bir uygulama değildir.
Vefkler okuma yönü ağırlıklı olan manevi çalışmalardır. Büyü yapmak zaten dinimizce de günahtır. Hayırlı işler için vefk yaptırmak en iyi tercih yoludur. Can aşk vefkleriyle hayırlısıyla ilişkideki sorununuz ortadan kalkar, mutluluğunuza devam edersiniz.

Canbar Aşk Büyüsü YorumlarıCanbar aşk büyüsü en etkili aşk tılsımı ve en etkili vefktir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerincanbar aşk vefki yaptırması daha uygundur. Canbar büyüsü geçmişten beri insanlar arasındabüyü olarak bilinmektedir. Aslında canbar büyüsü bir vefktir. En etkili vefk demek mümkündürcanbar aşk büyüsü için. Farklı farklı canbar aşk büyüsü yorumları vardır. Herkesin tecrübesi, uygulaması, bilgisi farklıdır. Her medyum farklı bir metod uygulayabilir. Bu çok doğaldır.